TrenerZdrowia
TrenerZdrowia

Oferta


Nordic Walking


Nordic Walking

O Nordic Walking słyszał już prawie każdy, a to dzięki światowemu sukcesowi, jaki odniosła ta forma rekreacji. Już nie tylko osoby amatorsko zajmujące się sportem, lecz także wyczynowi sportowcy różnych dyscyplin sięgają po kije, ponieważ korzyści z uprawiania NW są bardzo odczuwalne.

Uprawiając Nordic Walking nieistotne jest ile masz lat, jak wyglądasz, czy w jakiej formie jesteś, bowiem najważniejsze jest jakie korzyści możesz czerpać ze spaceru NW:

  • Stosując prawidłową technike Nordic Walking ćwiczysz i rozwijasz do 90% system mieśniowo-szkieletowy.
  • Nordic Walking nie obciąża stawów jak bieganie, co czyni tą forme rekreacji ruchowej doskonałą alternatywą dla ludzi otyłych.
  • Nordic Walking poprawia koordynację ruchową i zapobiega bólom szyi, barków, pleców, kręgosłupa.
  • Spacerując z kijami podnosisz sprawność systemu krążeniowego, a przy tym jest o 30-40% efektywniejsze od zwykłego spaceru-spala więcej kalorii.

UWAGA!

Zaczynamy zajęcia Nordic Walking na terenie województwa śląskiego, wszyscy, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, a przy okazji miło spędzić czas i poznać ciekawych ludzi, zapraszamy na treningi grupowe.

Zajęcia prowadzone będą regularnie kilka razy w tygodniu przez instruktorów o międzynarodowych kwalifikacjach. Można przyjść na zajęcia ze swoim sprzętem lub skorzystać z naszej wypożyczalni kijów.
Prowadzimy również treningi indywidualne.
Dodatkowo NOWOŚĆ - wszystkie treningi będą monitorowane za pomocą:

  • krokomierza - podaje przebyty dystans i ilość spalonych kalorii
  • pulsometra - mierzy puls w trakcie ćwiczeń i po ich zakończeniu

Chcesz się zapisać? Napisz do Nas!

 Trener Zdrowia ©2011
Wszelkie prawa zastrzeżone
kapitał ludzkiUE EFS Projekt współfinansowany ze środków
Europejskiego Funduszu Społecznego
w ramach działania PO. KL. 6.2.
Realizacja:Mobiline
Strona wykorzystuje Cookies w celach statystycznych (google analytics). Informacje o cookies można przeczytać w tym miejscu [akceptuję - zamknij]