TrenerZdrowia
TrenerZdrowia

O mnie


Kim jestem


Kim jestem

Witaj,
Nazywam się Barbara Diduszko i jestem Trenerem Zdrowia.

Zdrowie jest moją pasją i sposobem na życie. Jestem instruktorką fitness, psychodietetykiem i pedagogiem sportowym, oraz posiadam wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie z dziedziny dietetyki.

Fakt, że nasze zdrowie samopoczucie i sylwetka zależy od nas wiemy wszyscy, jednak jak pogodzić różne teorie żywieniowe z odpowiednią aktywnością fizyczną?

Tego wszystkie dowiesz się zgłaszając się do mnie, nie trać czasu, już dziś skontaktuj się!

MISJA

„Misja przedsiębiorstwa to samookreślenie się w kategoriach: po co istnieje – działa, do czego dąży, co ma osiągnąć, czy i jakie potrzeby zaspokaja, jakie jest jego społeczne przeznaczenie, posłannictwo"

Firma Trener Zdrowia jest odpowiedzią na dzisiejszy problem związany z nadwagą i otyłością wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Nadwaga jest obecnie jednym z najczęściej występujących problemów zdrowotnych związanych z dzisiejszym stylem życia.

Nadwaga i otyłość są podstawowymi czynnikami ryzyka wielu chorób przewlekłych, takich jak:

  • choroby serca
  • układu oddechowego
  • cukrzycy
  • nadciśnienia tętniczego
  • niektórych chorób nowotworowych

Jak również przedwczesnej śmierci. Ryzyko chorób występuje nawet przy stosunkowo niewielkim zwiększeniu masy ciała, a nie tylko u osób z otyłością.

Zauważyliśmy, że osoba walcząca na własną rękę ze swoją nadwagą często ponosi klęskę. Przyczyny mogą być różne poczynając od źle zbilansowanej diety, braku odpowiedniego ruchu, złych nawyków żywieniowych, słabej świadomości własnego zdrowia, a kończąc na negatywnym nastawieniu do siebie i otaczającego świata.

Chcemy pomagać takim ludziom, aby mogli powrócić do swojej wymarzonej sylwetki i cieszyć się zdrowiem.

W dotychczasowej pracy z takimi osobami zauważyliśmy pewne stałe tendencje, opracowaliśmy pewien schemat pracy (metody), które dają sukces w odchudzaniu i poprawy ogólnego stanu zdrowia.

Trener Zdrowia pomaga ludziom, którzy chcą zmienić swój dotychczasowy styl życia, by być zdrowym i szczęśliwym.

WIZJA

„Wizja pochodzi od łacińskiego słowa visio, które oznacza widzenie, wyobrażenie, marzenie. Zatem wizja jest obrazem przyszłości, która uczestnicy organizacji chcą wykreować"

Naszą wizją jest stworzenie sieci Trenerów Zdrowia, którzy będą pomagać w sposób indywidualny każdemu klientowi który się do nas zgłosi.

Chcemy dopasować się indywidualne do potrzeb naszych klientów, by najlepiej i jak najszybciej pomóc im osiągnąć swój cel.

Dzięki inwestycjom w sprzęt jak i szkolenia na międzynarodowym poziomie jesteśmy nowoczesną firmą w dziedzinie dietetyki,
fitness i nordic walking.


Trener Zdrowia ©2011
Wszelkie prawa zastrzeżone
kapitał ludzkiUE EFS Projekt współfinansowany ze środków
Europejskiego Funduszu Społecznego
w ramach działania PO. KL. 6.2.
Realizacja:Mobiline
Strona wykorzystuje Cookies w celach statystycznych (google analytics). Informacje o cookies można przeczytać w tym miejscu [akceptuję - zamknij]